Kaderi poston foto në Instagram: Gjithë vëmendjen e merr komenti i Lumbardhit

Kadar Kicaj dhe Lumbardh Salihu që një kohë të gjatë po qëndrojnë në ballinën e lajmeve rozë. Siç duket çifti e kanë kaluar krizën që patën dhe po të shijojnë dashurinë në krahët e njërit tjetrit, shkruan lajmi.net. Se fundi Kaderi ka publikuar një fotografi në Instagram dhe në sy ka rënë komenti i Lumbardhit.…

ShowBiz

18/05/2024 19:10

Kadar Kicaj dhe Lumbardh Salihu që një kohë të gjatë po qëndrojnë në ballinën e lajmeve rozë.

Siç duket çifti e kanë kaluar krizën që patën dhe po të shijojnë dashurinë në krahët e njërit tjetrit, shkruan lajmi.net.

Se fundi Kaderi ka publikuar një fotografi në Instagram dhe në sy ka rënë komenti i Lumbardhit.

“Sa e mire e je”, ishte komenti i Lumbardhit në postimin e Kaderit./Lajmi.net/