Kaderi e ‘kallë’ rrjetin në fotot e fundit pa Lumbardhin

Kader Kicaj po shijon pushimet që disa ditë me Lumbardhin në bregdetin shqiptar. Çifti shpesh ndajnë foto nga atje, duke u kënaqur në shoqërinë e njeri tjetrit, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe Kaderi ka postuar foto në Instagram pa Lumbardhin, e veshur në bikini. Modelja duket joshëse dhe vërehen linjat perfekte trupore që ka ajo./Lajmi.net/  …

ShowBiz

22/06/2024 12:07

Kader Kicaj po shijon pushimet që disa ditë me Lumbardhin në bregdetin shqiptar.

Çifti shpesh ndajnë foto nga atje, duke u kënaqur në shoqërinë e njeri tjetrit, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe Kaderi ka postuar foto në Instagram pa Lumbardhin, e veshur në bikini.

Modelja duket joshëse dhe vërehen linjat perfekte trupore që ka ajo./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KaderKicaj (@kaderkicaj_)