Ka tri vite pa e parë, momenti kur Semi takohet me babain e saj në “Big Brother VIP”

22:10 | 12 Nentor 2021

Ajo ka qenë një nga emrat e komentuar gjatë qëndrimit të saj në shtëpi.

Ndërkohë, Semi ka pasur situata jo edhe të këndshme aty, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, ato janë kanë kaluar tashmë ka një afirmitet me të gjithë madje banorja tha se i ka kaluar dhe tani po ndihet më mirë.

Ndërsa, sonte moderatorja, Arbana Osmani tha se i ka përgatitur një befasi asaj që ka të bëjë me babain e saj të cilin nuk e ka parë prej tre vitesh.

Semi ka folur me telefon me babain e saj e cila edhe nuk i mbante lotët teksa pasi doli nga dhoma e rrëfimit e takoi atë dhe i dha një përqafim të ngrohtë./Lajmi.net/