Ka të pasme gjigante, Demi tregon se çfarë ka bërë për t’i arritur rezultatet 

Demi Rose ka treguar se si i ka formësuar të pasmet.

ShowBiz

09/06/2020 22:20

Modelja Demi Rose njihet si konkurrentja e fortë e Kim Kardashian, shkruan lajmi.net.

Me gjoks e të pasme gjigante, ajo gjithmonë merr vëmendjen dhe asnjëherë nuk heziton që t’i tregoj në fotot që i publikon në rrjete sociale.

E me disa postime të fundit ka treguar se si a ardhur deri te këto rezultate.

Demi shihet duke ushtruar fuqishëm në palestër dhe rëndësi po u kushton pikërisht të pasmeve. Në imazhet e postuara ajo duket seksi teksa dikush po e xhiron nga prapa./Lajmi.net/