Ka paralajmëruar albumin e ri? Genc Prelvukaj zbulon se kur lansohet – Lajmi.net
Ka paralajmëruar albumin e ri? Genc Prelvukaj zbulon se kur lansohet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:06, 11 July 2018
Genc Prelvukaj padyshim se është njëri nga artistët më të suksesshëm.

Dikur njihej si grupi “Etnon” ndërsa tani ai këndon solo i cili po sjell projekte mjaft të pëlqyera nga publiku, shkruan lajmi net.

Duke qenë se është i rrethuar nga fansat, Genci nuk i ka shpëtuar pyetjes se kur vjen me album të ri.

“Çka mbet puna e albumit që e pate fol, Në 2019-tën vjen”, u përgjigj ai.

Prelvukaj së fundmi po përflitet për lidhjen e tij me këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi e cila është edhe pjesë e labelit të Gencit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO