Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Ka gati 27 vite karrierë, a e kishte Irena përkrahjen e familjes në rrugën që zgjodhi?

10:16 | 14 Dhjetor 2019

Foto: Mirage

Irena Cahani tregoi se a e kishte përkrahjen e familjes pasi zgjodhi aktrimin.

Irena Cahani ishte mysafire e emisionit “Mirage” mbrëmë, ku foli shumëçka rreth jetës profesionale dhe asaj private, shkruan lajmi.net.

Aktorja, e cila ka mbi 25 vite karrierë, tregoi se si e zgjodh këtë profesion dhe a e kishte përkrahjen e familjes.

Po ashtu, Irena foli edhe për familjen, ku përmendi tre djemtë e saj dhe tregoi se a e zgjodhën profesionin e njëjtë me të.

Ndiqeni intervistën e plotë të Irenës në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/