Juventusin e shpëtojnë Buffon dhe shtylla (VIDEO)

Inter dhe Juventus po luajnë 0:0 pas pjesës së parë. 'Neroazzurët', e patën një rast mjaft të mirë pas goditjes së Brozovic, mirëpo fillimisht Buffon e pastaj shylla ia mohuan golin 'zikaltërve'.