Juventus publikon listën anti Ajax – Lajmi.net
Juventus publikon listën anti Ajax
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 21:03, 15 April 2019
Juventus dhe Ajax do ta zhvillojnë nesër (e marte) përballjen e dytë në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë çerekfinale kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa nesër do të vendoset se kush do të kalojë në gjysmëfinale, Juventus apo Ajax.

‘Zonja e Vjetër ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për atë ndeshjes, përcjell lajmi.net.

Mario Mandzukic nuk ka arritur të jetë gati, gjersa te Juvetnus do të mungojnë edhe Girgio Chiellini dhe Martin Cacerez, që janë të lënduar.

Më poshtë mund ta shikoni listën e plotë të lojtarëve të ftuar nga Maxi Allegri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO