Juventus-Dinamo, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus-Dinamo Zagreb.

Sport

07/12/2016 19:49

Juventus: Neto; Rugani, Benatia, Evra; Cuadrado, Lemina, Marchisio, Pjanic, Asamoah; Higuain, Mandzukic.

Dinamo Zagreb: Pas pak.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.