Juventus blen Costan nga Bayern Munich – Lajmi.net
Juventus blen Costan nga Bayern Munich
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:53, 17 April 2018
Juventus do të paguajë 47 milionë euro për blerjen e Douglas Costas nga Bayern Munich.

Juventus ka vendosur ta blejë mesfushorin Douglas Costa.

Mediat italiane kanë njoftuar se Bianconerët do të paguajnë 47 milionë eurot e kërkuara nga Bayern Munich, për qëndrimin e yllit brazilian.

Costa u huazua te “Bianconerët” në verën e vitit të kaluar, përcjell “lajmi.net”.

Por, Juventus do ta mbajë në Torino edhe pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO