Juventus – Ajax, befasi në formacionet e të dy skuadrave – Lajmi.net
Juventus – Ajax, befasi në formacionet e të dy skuadrave
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:28, 16 April 2019
Juventus do ta kërkojë sonte në Allianz Stadium kualifikimin për në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Juventus do të përballet sot (e marte) me Ajaxin në ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa sonte do të zhvillohet një spektakël për një vend në gjysmëfinale, përcjell lajmi.net.

Juventus në këtë ndeshje do të jetë pa, Martin Caceres, Girgio Chiellini, Mario Mandzukic dhe Mattias Perin, që janë të lënduar.

Ajax në këtë ndeshje do të jetë pa Bande dhe Eiting, që janë të lënduar, ndërsa Nicolas Tagliafico nuk do të jetë i pranishëm për shkak të numrit të kartonëve.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Juventus:

Ajax:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO