Juve ka dy alternativa për të zëvendësuar Mandzukicin – Lajmi.net
Juve ka dy alternativa për të zëvendësuar Mandzukicin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 10:06, 15 April 2018
Çdo gjë sillet rreth Mario Mandzukic te Juventus.

Sulmuesit kroat i është lënë vetë në dorë të vendosë për të ardhmen.

Kroati që në dy sezonet te Juventusi ka luajtur në krah, ka marrë oferta serioze në Turqi dhe në Kinë, duke mos arritur të vërtetojë nëse do të mbetet në Serie A edhe edicionin tjetër.

Dyshimet e Mandzukic, kanë bërë që Juventus së mendojë për alternativat që mund të jenë zëvendësues të tij.

‘Tuttomercato’ shkruan se ‘Zonja e Vjetër po mendon për Alvaro Moratan e Chelsea dhe Anthony Martialin e Manchester Unitedit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO