Justin Bieber puthje pasionante me të dashurën në rrugë

Justin Bieber i rrëmben një puthje të dashurës, Hailey Baldwin në mes të rrugës.

ShowBiz

25/06/2018 09:00

Çifti ishin tërësisht të pavëmendshëm se ishin në rrugë, derisa po putheshin me pasion, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Këngëtari është fotografuar nga paparacët me të dashurën rrugëve të Nju Jorkut, një javë pasi e konfirmuan ribashkimin.

24 vjeçari nuk ishte i vëmendshëm për njerëzit në rrugë dhe puthi modelen, e cila kishte veshur një palë xhinse dhe një xhaketë të zezë, derisa flokët i kishte bërë gërsheta.

Justin dhe Hailey kishin filluar lidhjen në shkurt të vitit 2015, ndërsa u ndan në prill të 2016-ës. /Lajmi.net/