Justin Bieber dhe Hailey nuk pranohen në një restorant në New York, kjo është arsyeja

Fituesi i dyfishtë i “Grammy”, Justin Bieber dhe gruas së tij Hailey thuhet se iu refuzua hyrja dhe një tavolinë në restorantin italian “Carbone” në Greenwich Village të Manhatanit të premtën e kaluar.

ShowBiz

09/06/2022 14:05

Sipas ET, ylli i popit 28-vjeçar dhe modelja 25-vjeçare u trajtuan si çdo klient tjetër pa një rezervim, të njëjtit nuk kishin bërë një të tillë, shkruan DailyMail.

Vendi i famshëm – ku një pjatë me vodkën e tyre pikante rigatoni kushton 32 dollarë është në pronësi të Mario Carbone, Rich Torrisi dhe Jeff Zalaznick.

Restoranti njofton se rezervimi duhet bërë 30 ditë më herët, faqja e internetit e rezervimit njofton klientët se ‘nuk kemi asnjë tavolinë në dispozicion” praktikisht në çdo datë që është para afatit prej 30 ditësh.

Pas kësaj, thuhet se Justin dhe Hailey kaluan me makinë katër blloqe në jug deri në ‘Cipriani Socialista’ ku u ulën me sukses dhe ‘kaluan kohë të mirë së bashku’.

Ndërkohë, Bieber nuk ka qenë në formë më të mirë së fundmi, ai njoftoi se do të shtyjë koncertet e tij të planifikuara për të martën dhe të mërkurën në ‘Scotiabank Arena’ në Kanada për shkak të sëmundjes.

“Nuk mund ta besoj që po e them këtë. Unë kam bërë gjithçka për t’u përmirësuar, por sëmundja ime po përkeqësohet”, shkroi përmes Instastory krijuesi i ndershëm i hitit – i cili numëron 539.2 milionë ndjekës në këtë media sociale.

“Më thyhet zemra që do të më duhet t’i shtyj këto shfaqje të ardhshme pas rekomandimit të mjekëve. Të gjithë njerëzit e mi, ju dua shumë dhe do të pushoj dhe do të përmirësohem”, tha tutje ylli i muzikës.

Kujtojmë që çifti i njohur do të festojë katër vjet të lumturisë martesore më 14 shtator.

Dyshja rindezën romancën e tyre në qershor 2018 – vetëm tre muaj pasi ai i dha fund lidhjes së tij të gjatë me yllin e popit Selena Gomez.