Ju ka shkuar në mendje? Zbulohet kush i bëri bashkë Fifin me Mc Kreshën

“Psikopatja jote”, kënga e Fifit dhe Mc Kreshës ka mbledhur plot 2 milionë klikime në Youtube.

ShowBiz

01/12/2018 20:09

Ky bashkëpunim i artistes, Fifi me reperin nga Mitrovica, Mc Kresha u prit tejet mirë nga fansat e tyre, shkruan lajmi.net.

Dyshja së fundmi dhanë një intervistë për emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, të cilët zbuluan se kush i bëri bashkë në këtë këngë.

Në storien që ua sjellim në vazhdim mund të mësoni gjithçka rreth këtij projekti që cilësohet favorit për të fituar festivalin “Kënga Magjike”. /Lajmi.net/

YouTube player