Jose Mourinho deklarohet para derbit Man City – Man Utd – Lajmi.net
Jose Mourinho deklarohet para derbit Man City – Man Utd
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 11:58, 9 November 2018
Jose Mourinho është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes derbi të së dielës kundër Manchester Cityt.

Manchester City të dielën me fillim nga ora 17:30, në ‘Etiad Stadium’ pret Manchester Unitedin.

“Unë nuk mendoj se ndeshja e së dielës është e veçantë për atë që ndodhi sezonin e kaluar”, ka deklaruar Mourinho.

“Ne luajtëm dy ndeshje të vështira në udhëtim, kundër Chelsea dhe Juventus”, ka shtuar trajneri portugez, përcjell ‘lajmi.net’.

“Ne kemi arritur rezultate të mira në këto dy ndeshje”.

“Ndeshja kundër Manchester City është shumë e vështirë kundër një ekipi të vështirë, por nuk e besoj se do të jetë një ndeshje e lehtë edhe për ta”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO