Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Jonida dhe Besniku tregojnë se kush e ka paguar dasmën

10:47 | 16 Shtator 2019

Çifti kanë treguar hapur se kush e ka paguar dasmën.

Një ditë pas dasmës së Jonidës dhe Besnikut, detaje të reja po dalin në media.

Organizimi i ceremonisë së kurorësimit dhe festës ishte menduar për të krijuar një atmosferë tepër argëtuese dhe e tillë ishte.

Gjatë dasmës u bë dhe loja e famshme e çiftit me këpucën, ku Ermal Mamaqi bënte pyetjet pikante dhe ata përgjigjeshin duke ngritur këpucën e njëri-tjetrit.

“Cili pagoi më shumë për dasmën?”, e pyeti Ermali çiftin në videon e siguruar nga Xing.al.

Jonida ngriti këpucën e Besnikut duke treguar që ai ka paguar më shumë ndërsa Besniku ngriti këpucën e Jonidës.

Ndiqni këtë moment në videon e mëposhtme: