“Jeta e vërtetë”, Bebe Rexha pozon nga shtrati

Bebe Rexha është një prej artisteve më të suksesshme shqiptare në botën e showbizzit të huaj.

ShowBiz

29/11/2018 21:17

Në rrjete sociale është mjaft e ndjekur, e në atë Instagram numëron afro 7 milionë njerëz, shkruan lajmi.net.

Kështu, ajo nuk heziton të publikojë imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj, e cila pranon edhe komente të llojllojshme.

E në një imazh të fundit, Rexha shfaqet nga shtrati gjersa ia lë këtë përshkrim fotos: “Jeta e vërtetë”.

Bebe bën një jetë tejet dinamike, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell në vazhdim. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bqxu3eXHSvi/