Jennifer Lopez, ylli që plakja e ka harruar! – Lajmi.net
Jennifer Lopez, ylli që plakja e ka harruar!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:20, 1 September 2018
Edhe pse ka afro 50 vite, këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez befason me linjat trupore.

Format e saj janë për tu admiruar saqë do e kenë zili edhe artistet e tjera, me ç’rast konsiderohet të jetë si konkurente e tyre, shkruan lajmi net.

Këtë fizik të mrekullueshëm JLo nuk heziton ta shfaq edhe në rrjete sociale, e shpesh duke provokuar me paraqitjet e saj.

Artistja 49 vjeçare vëmendje të madhe mori edhe në ‘MTV, Video Music Awards’ e cila ishte me të dashurin, Alex Rodriguez. Madje, ky i fundit e filmoi atë teksa bënte ‘twerk’.

Kujtojmë që këngëtarja dhe aktorja tashmë ka dy dekada karrierë, ndërsa duket sikur plakja e ka harruar./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO