Të Infektuar: 37.792

Të Shëruar: 23.274

Të Vdekur: 975

Jennifer Lopez pa komplekse, shfaqet vetëm ujë e sapun

20:40 | 1 Gusht 2020

Jennifer Lopez mahnit me bukurinë e saj.

Jemi mësuar të shohim këngëtaren nga Puerto Rico, duke publikuar imazhe ku vë në fokus asetet e saj trupore, por kësaj radhe ajo na ka befasuar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja 51-vjeçare, ka ndarë një imazh ku shihet pa asnjë pik grim, dhe përkundër moshës që ka lëkura e saj është për tu admiruar.

“Mirëmëngjesi të gjithë, fytyra e mëngjesit”, ka shkruar Lopez në foton e ndarë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Good morning everyone!!! #MorningFace

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on