Jennifer Lopez dhuron spektakël

Nëse keni menduar se Jennifer Lopez nuk është në gjendje t’i interpretojë e vetme lëvizjet akrobatike të saj, jeni gabim. Kjo është një provë që ajo nuk ka nëvojë për montazh. Këngëtarja amerikane i ka postuar në faqen e saj në Facebook disa fotografi atletike nga prapaskenat e spotit të fundit të saj për Kohl’s,…

ShowBiz

29/11/2013 06:00

Nëse keni menduar se Jennifer Lopez nuk është në gjendje t’i interpretojë e vetme lëvizjet akrobatike të saj, jeni gabim. Kjo është një provë që ajo nuk ka nëvojë për montazh.

Këngëtarja amerikane i ka postuar në faqen e saj në Facebook disa fotografi atletike nga prapaskenat e spotit të fundit të saj për Kohl’s, të realizuar për ta promovuar sezonin e zbritjeve.

E ulur në një limuzinë që po shkonte drejt ‘American Music Awards’, Jennifer gjendet e bllokuar në trafik. Çfarë të bëjë? Si një ‘mace’ e vërtetë, J.Lo e veshur me ‘lëkurë’, ngjitet nga çatia e makinës dhe kërcen nga një veturë në tjetrën, vetëm për të arritur me kohë, në mes mijëra peripecishë, në dhomën e saj të duhur të veshjes, para fillimit të këtij spektakli. Binduni edhe vetë me shkathtësitë e ‘rebeles’ Jennifer.