‘Je Veç Ti’ vjen nga Luana Vjollca (Video)

Skenës muzikore shqipe iu shtua edhe një projekt muzikor.

ShowBiz

23/11/2016 18:20

Këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca në kanalin  Youtube sapo hodhi këngën e re ‘Je veç ti’, shkruan lajmi.net

Për këtë këngë ajo ka bashkëpunuar me producent dhe tekst shkrues kosovarë. Cricket ka bërë instrumentali kurse teksti është shkruar nga Yll Limani.

“Je veç ti” u finalizua edhe me klip. /Lajmi.net/

YouTube player