Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

”Jazëk t’qoftë”, fjala e Blerimit shkaktoi largimin e Antonelës nga studio

19:04 | 4 Maj 2021

Një debat i ashpër mes Antonelës dhe Blerimit vazhdoi edhe sot.

Derisa po transmetohej takimi mes saj dhe Saimirit në studio kishte momente jo edhe të mira, shkruan lajmi.net.

Blerimi ishte ai i cili iu kishte drejtuar me fjalën ”Jazëk t’qoftë” e cila  e bëri Antonelën të largohej nga studio dhe papritmas shohim se Atdheu i shkon nga prapa.

Ndryshe, takimi i Saimirit dhe Antonelës ishte pothuajse sa për të njohur njëri-tjetrin pa ndonjë afirmitet të madh mes tyre.

Ndryshe, sigurisht se nesër do sqarohet situata e ndodhur sot dhe do shohim se çka ka ndodhur në prapaskenë mes Atdheut dhe Antonelës./Lajmi.net/