Ja si u festua fejesa e Albatritit (Video)

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe tani e fejuara e tij Egzona po jetojnë ditët e para si të fejuar.

ShowBiz

22/06/2015 15:45

Albatriti dhe Egzona kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë në një aheng të organizuar me shumë të ftuar,transmeton lajmi.net

Në videon që do ju prezentojmë më poshtë,veq çiftit atmosferën duket ta kenë shijuar mjaft shumë edhe prindërit e Albatritit,artistët e njohur Nestret Muqiqi dhe Merita Spahiu të cilët duken mjaft të lumtur për fejesën e djalit të tyre.(Lajmi.net)

YouTube player