Januzaj flet kinezisht

Adnan Januzaj dhe Phil Jones dinë të flasin kinezisht.

Sport

09/02/2016 18:53

Të paktën kështu të krijon përshtypja e videos që mund ta shihni më poshtë.

Dy futbollistët e Manchester Unitedit, mësohen nga tre fëmijë kinez për të thënë diçka në këtë gjuhë, përcjellë “Lajmi.net”.

Videoja është shpërndarë nga faqja zyrtare e Manchester Unitedit në rrjetin social Twitter.