Januzaj asiston në golin e Aubameyang (VIDEO)

Adnan Januzaj ka asistuar për golin e dytë të Pierre-Emerick Aubameyang në minutën e 71. Dortmundi e ka përmbysur rezultatin dhe tani udhëheq ndaj Darmstadt me rezultat 2:1.

Sport

27/09/2015 19:11

YouTube player