James zgjedh mes Bayern Munichut dhe Real Madridit – Lajmi.net
James zgjedh mes Bayern Munichut dhe Real Madridit
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:47, 4 April 2018
James Rodriguez ndihet i lumtur te skuadra e Bayern Munichut.

James Rodriguez ka theksuar se është i lumtur në Bayern Munich.

Mesfushori kolumbian shpreson të mbetet në Allianz Arena, edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

“Jam i lumtur në Bayern Munich”, deklaroi James pas fitores ndaj Sevillas në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

James është i huazuar në Bayern Munich nga Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO