James Rodriguez vendos për të ardhmen – Lajmi.net
James Rodriguez vendos për të ardhmen
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:09, 12 February 2019
James Rodriguez dëshiron të rikthehet në Madrid.

James Rodriguez do të refuzojë çdo ofertë nga Premierliga në fund të sezonit, për t’u rikthyer te Real Madrid.

‘Marca’ shkruan se kolumbiani është duke shpresuar që të kthehet në Madrid pas përfundimit të huazimit te Bayern Munich, edhe pse bavarezët po e mendojnë mundësinë e ushtrimit të opsionit të tyre për blerje.

Nëse asnjë nga këto dy destiancione nuk finalizohen, Juventusi është një destiancion tjetër i mundshëm për lojtarin, i cili po kërkohet edhe nga Arsenal në Premierligë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO