“Jam rritur vetë në kushte të vështira”, Paoclli: Prandaj i ndihmoj të tjerët

Behgjet Pacolli ka kujtuar kohën kur ishte i varfër dhe nuk kishte asgjë, dhe tash që ka gjithçka i kujton dhe i kupton më së mirit personat që rriten si u rrit ai.

Lajme

27/10/2020 09:25

Pacolli, me anë të një shkrimi në Facebook, që shtë pronar i kompanisë miliardëshe “Mabetex”, thotë se atë kohë ishte i varfër dhe se e kupton ndjesinë e vështirësive financiare.