“Jam nënë dhe baba”, Arjola ka një përgjigje për të gjithë ata që dyshojnë në mëmësinë e saj

Arjola Demiri, komentohet shpesh në mdia lidhur me jetën e saj private. Edhe në “BBV”, edhe pas përfundimit të spektaklit, Arjola ka treguar vështirësitë e të qenurit nënë dhe baba për fëmijët e saj, shkruan lajmi.net. Aktorja jeton e ndarë nga ish bashkëshorti i saj dhe këtë e ka treguar tash e disa herë. Përtej…

ShowBiz

18/08/2022 12:26

Arjola Demiri, komentohet shpesh në mdia lidhur me jetën e saj private.

Edhe në “BBV”, edhe pas përfundimit të spektaklit, Arjola ka treguar vështirësitë e të qenurit nënë dhe baba për fëmijët e saj, shkruan lajmi.net.

Aktorja jeton e ndarë nga ish bashkëshorti i saj dhe këtë e ka treguar tash e disa herë.

Përtej kësaj, ajo duket se ende përballet me pyetje të tipit se “si ia del”, dhe për të gjithë ata që shprehin dyshime mbi këtë.

Lidhur me këtë aktorja u përgjigj së fundmi përmes një video në ‘TikTok’ dhe ‘Instagram’.

“Kur je edhe nënë edhe baba vet”, ka shkruar aktorja krah videos.

Përgjatë videos, dëgjohet një zë në anglisht që citon: “Unë vërtet mund të them se e dua të qenurit nënë, por gjithë ditën vëlla? Jam gati të bëhem një baba tani”./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)