Jahjaga në Emirate, hap rrugë për investime – Lajmi.net
Jahjaga në Emirate, hap rrugë për investime
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:51, 26 April 2015
Presidentja Jahjaga gjate nje vizite te meparshme ne Abu Dabi
Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka treguar se gjendet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo ka shkruar në profilin e saj në Facebook se kjo vizitë po bëhet për t`i hapur rrugë investimeve për Kosovën

“Në Emirate për t’iu hapur rrugë investimeve dhe bashkëpunimit ekonomik me Kosovën”, ka shkruar presidentja Jahjaga.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO