Ja si u refuzua dikur Bella Hadid nga Victoria’s Secret (Foto)

Jeta të përball shpesh edhe me ironi të fatit dhe Bella Hadid është shembulli konkret përkëtë.

ShowBiz

07/12/2016 23:49

Edhe pse sot bukuroshja Hadid është një yll i Victoria’s Secret dhe shkëlqeu gjatë parakalimit në pasarelë, i është dashur shumë kohë, punë dhe madje edhe refuzim. Ndaj sot ajo renditet mes modeleve më të bukura të botës.

Ndërkohë Bella kujton se një vit më parë kishte qenë piëkrisht Victoria’s Secret që e kishte refuzuar kërkesën e saj për të qenë një modele e kësaj kompanie. Madje bashkë me të në vitin 2015 kishin provuar edhe e motra Gigi Hadid dhe  mikesha e tyre, kendall jenner.

Modelja  20 vjeçare e ka rrëfyer këtë eksperiencë  për Paper Magazine.

15259151_690878894420264_7376599514766901248_n.jpg