Ja si kanë qenë dhe si janë bërë këto dy këngëtare të njohura (Foto)

Shyhrete Behluli dhe Mihrije Braha janë emra shumë të njohur të muzikës shqiptare.

ShowBiz

01/02/2016 10:04

Ato, prej kohësh kanë arritur të jenë ndër të përzgjedhurat për argëtimin e shumë fansave me zërin e tyre të mahnitshëm, shkruan lajmi.net.

Mirëpo ajo që gjithmonë është diskutuar ka qenë realiteti se si ato po arrijnë të jenë në ‘top formë’ dhe nuk po dinë të plaken.

Lajmi.net ju sjell dy foto ku shihen Shyhrete Behluli dhe Mihrie Braha se si kanë qenë më herët dhe si janë bërë tash, dallime kto shumë të mëdha./lajmi.net.