Ja si e merr i riu celularin e shitëses në Tiranë me qetësinë më të madhe! (Video)

Një i ri rreth të 30-ve i ka vjedhur “sy ndaj syri” një celular shitëses së një dyqani te Selvia në Tiranë. Në videon e publikuar nga media shihet i riu që bën sikur interesohet për një bluzë.

Lajme

16/08/2015 21:07

Pasi afrohet te banaku dhe vëren shpërqendrimin e shitëses, ai fsheh celularin e saj në bluzë.

E pyet nëse ka ulje çmimi dhe me qetësinë më të madhe shkon lë bluzën te rafti dhe fut celularin në xhep.

YouTube player