Ja si duken vajzat koreane kur i zmadhojnë sytë (Video)

Ato njihen për sytë e vegjël dhe karakteristik. Por një eksperiment i bërë së fundmi tregon  një procedurë shumë interesante dhe qesharake njëkohësisht.

Fun

27/01/2016 15:05

Edhe pse eksperimenti nuk është se solli ndonjë ndryshim, të paktën u bënë shumë të qeshura rreth pamjes që ato merrnin kur sytë e tyre bëheshin më të mëdhenj, shkruan Aplus, transmeton lajmi.net.

Në fund të videos të gjithë pjesëmarrësit shiheshin duke bërë përpjekjen e tyre maksimale që sytë e tyre të duken më të mëdhenj. Ndërsa ky trend kohëve të fundit është zhvilluar shumë në Azi, ku shumë njerëz po u ndërhynë operacioneve plastike për të dukur më shumë si perëndimorët./lajmi.net.

 

YouTube player