Ja si dukej Olta Gixhari vitin e kaluar ndërsa ishte shtatzënë për “Halloween”

Olta Goxhari ka publikuar disa imazhe nga viti i kaluar.

ShowBiz

31/10/2020 21:26

Olta Gixhari ka vendosur të kthehet pas në kohë duke publikuar disa imazhe nga koha kur ishte shtatzënë, shkruan lajmi.net.

Aktorja e njohur në publikimet e bëra tregoi se atë kohë ishte 3 muajsh shtatzënë, ndërsa ajo çfarë bie në sy janë format trupore të Oltës, e cila gjithmonë është komentuar për fizikun e saj.

“Kthim në kohë, momente plot gëzim, 3 muajsh shtatzënë, Amar”, ka shkruar Olta krah postimit të bërë, ku nuk munguan komentet nga njerëzit e dashur të aktores por as nga fansat duke i bërë komplimente për dukjen.

Ndërsa Olta shpesh herë tregon se Amari i ka sjellë shumë lumturi në jetën e saj dhe e ka ndryshuar si njeri./Lajmi.net/