Ja sa para i ofroi deputeti shqiptar, këngëtares Xhesika Ndoja për një natë

Një deputet i parlamentit të Shqipërisë i ka ofruar shuma marramendëse këngëtares seksi Xhesika Ndoja që ajo të jetë në krahët e tij. Siç mëson portali TetovaSot deputeti shqiptar i takon partisë së Edi Ramës ku pos shumës ai i ka premtuar se nëse Xhesika pranon të jetë me të do të jetojë si princeshë e sheikëve.

ShowBiz

03/02/2016 14:18

Edhe pse portali TetovaSot kontaktoi me Xheshika Ndojën  që të mësojë se cili është deputeti sheik dhe sa është shuma marramendëse ajo u shpreh se do të mbaj sekret emrin por vazhdon të mendohet rreth ofertës sepse ia vlen që një herë në jetë të dukesh si një grua e një Sheiku.

Ndryshe Xheiska Ndoja është këngëtarja e cila nuk e ka problem të tregojë trupin nudo ku e bën vetëm për qejf.