Ja sa ëmbël e thërret kunata e saj Xhensilën (Foto)

Raporti mes kunatave jo gjithmonë është i mirë.

ShowBiz

19/07/2017 22:37

Por, kur bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe Anën, motrën e Bes Kallakut, të dashurit të Xhensilës, kjo gjë ndryshon, shkruan lajmi.net

Ka qenë Ana ajo e cila në Instagram ka hedhur një fotografi bashkë me Xhensilën, të cilën po e përqafonte fort.

E sipas shkrimit të lënë, ajo e quajti kunatën e saj ‘dashuri’.

Po ashtu, Ana fotos ia la një shkrim ku tregoi se Xhensila shumë shpejt do bëhet nuse!/Lajmi.net/

20227909_687814754743507_1593908310_o