Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Ja reagimet e Guardiolës ndaj ‘magjisë’ së Messit (Video)

21:39 | 18 Mars 2015

Pep Guardiola është duke e shijuar me të madhe magjinë e Lionel Messit, të cilën është duke e shfaqur në Camp Nou kundër Manchester Cityt.

Lionel Messi është duke kaluar në një formë të jashtëzakonshme dhe e ka ndezur atmosferën në Camp Nou me magjinë e tij.

Dhe, këtë gjë në mënyrë interesante e ka përjetuar pikërisht ish-trajneri i tij, Pep Guardiola.

Ai ka mbetur i fascionuar me lëvizjet e Messit duke mos i besuar syve që një lojtar mund të bëj një gjë të tillë.