Ja për çka vuan Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati në një iontervistë për Prive ka folur rreth karierës muzikore e jetës së saj private.

ShowBiz

17/12/2016 19:16

Ajo ka treguar se ka pasur raste kur ka qenë shumë e mërzitur dhe pikërisht atëherë ka arritur të nxjerrë këngët më të mira, shkruan lajmi.net

Ronela Hajati ka treguar se vuan për ta kaluar shumicën e kohës në studio dhe thotë se gjithmonë është e frymëzur.

Si një këngëtare e suksesshme atë e duan shumë njerëz, fansa, e Ronela nuk e ka ndërmend të ndalet t’u dhuroj atyre muzikë e hite të reja./lajmi.net