Ja kush i shkoi Teuta Krasniqit në Paris (FOTO)

Këngëtari Blero i cili gjendet në Paris me ish gruan aktoren Teuta Krasniqi dhe vajzën e tyre dhe Tara, nuk janë vetëm. Atyre i kanë shkuar disa mysafirë.

ShowBiz

29/04/2015 16:04

Në fakt mysafirët kanë shkuar për Teutën, meqë bëhet fjalë për motrën e saj Bubulinën e cila ndodhet atje bashkë me të fejuarin.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Teuta përmes një fotografie me postim karshi saj.  ‘Shih, shih kush na erdh në Paris’, ka shkruar Teuta, transmeton lajmi.net

KUSH E VIZITOI TEUTA KRASNIQIN NË PARIS?