Ja kur mbyllet afati kalimtar i janarit

Afati kalimtar i janarit nuk përfundon njësoj për të gjitha ligat.

Sport

31/01/2016 12:25

Klubet nga Spanja kanë të drejtë të përforcohen deri sot në ora 24:00, përcjell Lajmi.net nga Sky Sports.

Në Angli, Itali dhe Francë  afati kalimtar mbyllet më 1 shkurt në po të njejtën orë.

Ndërsa klubet gjermane kanë të drejtë të transferojnë lojtar deri më 2 shkurt në ora 18:00.