Ja kur lansohet kënga e re e Samanta Karavellës

Së fundmi është bërë pjesë e grupit "Cricket Music".

ShowBiz

03/01/2019 23:21

Samanta Karavella tashmë do ta lansojë projektin e ri muzikor nën producimin e Cricket, shkruan lajmi.net.

Me anë të një video të shkurtër të ndarë me ndjekësit, Karavella bën të ditur se nesër publikohet kënga e saj e re në duet me reperin, Elinel.

“VONE / Premiere / Neser 17:00⏳”, shkruan ajo.

Samanta vitin që lamë pas solli vetëm dy projekte muzikore “Kush jam” dhe “E jotja”. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsL-_xRgB0Y/