Ja kur kanë bërë seks për herë të fundit Vjosa dhe Fatos Berisha (Video)

Të ftuar në rubrikën 'Pa marre' ishin çifti i njohur Vjosa dhe Fatos Berisha.

ShowBiz

03/12/2016 21:39

Ata u janë përgjigjur shumë sinqerisht pyetjeve provokative përball Elita Rudit duke bërë edhe shou, shkruan lajmi.net

Dyshja kanë treguar se sa shumë janë të lidhur mes vete sa edhe rrallë e fare dalin pa njëri- tjetrin. Ata tregojnë se njerëzit që u kanë atyre borxh ndërsa ata vetëm Zotit dhe prindërve.

Vjosa dhe Fatosi tregojnë se seks për herë të fundit kanë bërë javën e kaluar./lajmi.net

YouTube player