Ja kur do të transferohet Romagnoli te Milan

Mbrojtësi i talentuar i Romës, Alessio Romagnoli sipas gjitha gjasave do të transferohet te Milan.

Sport

04/08/2015 11:21

Mirëpo kjo lëvizje do të zyrtarizohet pasi që Roma ta konfirmoj transferimin e Mohamed Salah ose Edin Dzeko.

Gjallorosët kanë nevojë për para dhe disa nga shpenzimet e tyre mund t’i mbulojnë me shitjen e mbrojtësit të talentuar italian.

Salah ka filluar stërvitjet me Romën, por Fiorentina insiston se egjiptiani është ende lojtari i tyre.