Ja kur do të lansohet kënga e re nga Ledri Vula, Mc Kresha e Lyrical Son – Lajmi.net
Ja kur do të lansohet kënga e re nga Ledri Vula, Mc Kresha e Lyrical Son
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:59, 30 January 2019
Tre reperët më të suksesshëm shqiptarë kanë bashkuar forcat.

Ledri Vula, Mc Kresha dhe Lyrical Son nesër vijnë me projektin e ri muzikor që është pjesë e albumit “PINT”, shkruan lajmi.net.

Këtë bashkëpunim të tyre mezi po e presin fansat e reperëve që nuk ka dyshim se do të dalë diçka e bukur.

Artistët nuk kanë zbuluar detaje më të hollësishme por që nesër në orën 18:00 pritet të publikohet ky projekt, i realizuar edhe me videoklip.

Ndryshe, “Hip Hop”, është një nga projektet më të suksesshme të këtyre tre reperëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO