Ja kur do të fillojë meçi Conor McGregor – Floyd Mayweather

.

Sport

26/08/2017 23:36

“T-Mobile Arena” do të jetë vendi në Las Vegas ku do të zhvillohet super meçi ndërmjet Conor McGregor dhe Floyd Mayweather.

Dyshja kanë kryer matjet zyrtare në orët e para të së shtunës sipas kohës tonë lokale, ku McGreagor arriti të humb peshë në kohë duke zbritur në 69 kilogramë, ndërsa Mayweather kishte 67.5 kilogramë.

Ky meç që po cilësohej si ndër më të mëdhenjtë viteve të fundit, pritet të fillojë rreth orës 05:00 të mëngjesit, sipas kohës tonë lokale.