Ja ku mund ta gjeni të zhveshur Robert Berishën (Video)

Muzikanti i njohur Robert Berisha, i cili tashmë e ka filluar karrierën e tij edhe si këngëtar ka qenë i ftuar në emisionin NIN.

ShowBiz

13/06/2016 23:13

I pyetur se a fle ndonjëheri i zhveshur ai është përgjigjut se i zhveshur flen shumë shpesh, shkruan lajmi.net.

Për gjërat e çuditshme që ka bërë në dashuri thotë se ka pasur shumë, ndërsa kur u pyet se në çka ngjanë një përlamje mes teje dhe Norës, Roberti përgjigjet si çdo çift qysh i kanë përlamjet.

Kujtojmë se Berisha së fundmi e solli këngën e tij të parë ‘Made in Albani’, për çka morri komente të shumta, negative e pozitive./lajmi.net.

YouTube player