Ja ku diplomoi Cozman!

Reperi i njohur Cozman po vazhdon të tërheq vëmendjen me postimet e tij në rrjetin social Instagram.

ShowBiz

02/05/2015 10:36

Cozman kësaj radhe ka vendosur të na tregoj se ku ka diplomuar. E sipas tij rrugët janë diploma e tij . “I diplomuar në rrugë”, ka shkruar reperi, duke lënë të çuditur shumë prej atyre që nuk e njohin mirë jetën e reperit.

Vlen të theksohet se Cozman kohëve të fundit e ka ashpërsuar pak gjuhën e tij në rrjete sociale, duke folur më shumë rreth fillimeve të tij dhe duke reflektuar kështu faktin se ai në shpejtësi marramendëse është shndërruar në një prej përfituesve më të mëdhenj të shoubizit shqiptar. lajmi.net

Cozman: Diplomova në rrugë (Foto)