Ja kem nis – Kida – Teksti i këngës – Lajmi.net
Ja kem nis – Kida – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 20:11, 18 May 2016
Muzika: Zzap&Chriss Teksti - Mozzik & Getinjo Video: Xl Films

Krejt ndryshe je kon n’fillim
Çdo fjalë ka pas kuptim
Mo sje aj aj aj

Pse nuk je si dje
Mirë mu nuk pom vjen
Që sje aj aj aj

Ja kem nis ja kem nis
Mos e prish mos e prish ..x4

Hey babe u bo nata
N’kujtime unë po nalna
Zemra rreh si n’taka
Kom pi shumë e pom del flaka
Ftyra jote tash
M’del përpara prap

Krejt çka ki jon bitchez
Nëse flliqesh me bitchez
Harro mo nuk t’dho kisses
Unë ty jo … x2

Krejt ndryshe je kon n’fillim
Çdo fjalë ka pas kuptim
Mo s’je aj aj aj

Pse nuk je si dje
Mirë mu nuk pom vjen
Që sje aj aj aj

Ja kem nis ja kem nis
Mos e prish mos e prish ..x4

Vendos ti tash
A don me prish
A don me ndreq
Ja kem nis
A don me pa
Qysh du me t’pa
Po du me t’kthy
Ku je kon

Ja kem nis ja kem nis
Mos e prish mos e prish..2x

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO